Opinie

Emilia Sz.

Z całego serca ,z radością i z wdzięcznością…pragnę podziękować Pani za proces poszukiwania prac, a w czasie, którego nastąpiło moje intuicyjne podążanie za osobistymi potrzebami – poszukiwanie źródła blokad, ograniczeń i wielu innych podświadomych mechanizmów przeszkadzających w procesie świadomego dokonywania wyborów – w prowadzonym przez Panią procesie zawodowym.

Dziękuję Pani Zosiu za postawę tolerancji, akceptacji i zaufania do intuicji, którą kieruję się w życiu.

Zakończyłam proces z poczuciem wzajemnego, konstruktywnego dialogu.. prowadzonego w ciepłej, przyjaznej i tak… wzmacniającej… szczególnie emocjonalnie atmosferze. Dziękuję za Pani niezwykłą umiejętność słuchania, uważności ,adekwatnych reakcji i słów kierowanych w moją stronę i niezłomną wiarę w mój potencjał.

Marta Szymańska – Wiśniewska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Zosią. Jest kompetentna i ma rozległą wiedzę, w dodatku jest bardzo miła i serdeczna, co sprawia, że praca z nią jest przyjemnością. W trakcie mentoringu kariery po kolei realizowała punkty umowy, w dodatku dostosowywała je indywidualnie do moich potrzeb, m.in, poświęcając więcej czasu na zagadnienia szczególnie mi potrzebne. Polecam współpracę z Zosią z całego serca.